top of page
головне фото мадейра.jpg

Нитки Madeira для Вишивальних Машин

Філософія виробництва

 

Хто не прагне вдосконалення, той не може бути найкращим. Корпоративна філософія Madeira  –  постійне вдосконалення.
Madeira є визнаним світовим лідером у виробництві вишивальних ниток, тому споживачі отримують новітні технології, невичерпне натхнення творчості та відповідальне ставлення до навколишнього середовища.


Історія

 

Відразу після заснування у 1919 році в місті Фрайбург компанія «Burkhardt&Schmidt Garnfabrik» здобула репутацію виробника високоякісних вишивальних ниток, які поєднали традиційні цінності та інноваційні технології.
У 1975 році компанія була перейменована на Madeira. З того часу відбувається експансія на світовий ринок. Значні інвестиції та використання найновіших технологій сприяють тому, що 70% ниток Madeira  і надалі виробляють у Фрайбурзі. Сьогодні Madeira  має багато дочірніх компаній та торгових представництв у різних куточках світу і є лідером галузі.


Етика

 

Madeira  – номер один у галузі вишивальних ниток. Цього статусу досягнуто завдяки найвищим стандартам бізнес-етики та постійним вдосконаленням у всіх складових діяльності.
Madeira  ставиться до своїх партнерів так, як хотіла би щоб партнери ставились до неї – справедливо, чесно, з повагою. Madeira  однаково ставиться до всіх, незалежно від національності, раси, статі чи віросповідання. Умови праці на Madeira  відповідають найвищим стандартам безпеки та охорони здоров’я. Вся продукція Madeira є екологічно чистою, сертифікованою та абсолютно безпечною.


Якість

 

У Madeira працює команда контролю за якістю. Ця група компетентних спеціалістів перевіряє та контролює сировину на всіх етапах виробництва, використовуючи складні критерії та найновіші технології. Значну увагу приділяють забезпеченню норм стійкості до прання та відповідності стандартам DIN та ISO. Продукція Madeira  відповідає стандартам сертифікатів Oeko-Tex Standard 100 та Marks&Spencer.
 

Дослідження та розробки

 

Відмінна вишивка залежить не лише від програми вишивки, але й від вдалого поєднання оптичного ефекту й складу вишивальної нитки, а також наскільки вона зручна в роботі.
Сучасні комп’ютеризовані високошвидкісні вишивальні машини вимагають міцної нитки, що витримує високі навантаження та забезпечує безперебійне виробництво, при цьому не обмежуючи творчу складову дизайну. Madeira досягла успіху в цьому завданні шляхом тісної співпраці з провідними виробниками вшивального обладнання, обираючи найвищу якість сировини та найбільш прогресивні технології фарбування.

bottom of page