top of page
TajimaSoftware_logo_VERTICAL_edited.jpg

Tajima Software ARTIST PLUS

Програмне забезпечення для експертів зі створення дизайну машинної вишивки

Artist Plus – рівень програмного забезпечення, який має ще більше візуальних ефектів та декоративних стібків, що допоможе якісно та з мінімальними зусиллями втілити різноманітні фантазії за допомогою вишивки.

Tajima Software Artist Plus має значно більшу кількість автоматичних функцій та надає змогу створювати високохудожні вишиті роботи. Проте немає найцікавішої для створення індивідуальних та неповторних програм дизайнів функції створювати авторські патерни та шрифти (саме ця функція присутня виключно в найвищому з доступних на сьогодні рівнів – Maestro).

Додатковими функціями, яких немає в попередньому рівні програми, є:

  • автоматичне створення складних елементів із різноманітними видами заповнень стібками (радіальне заповнення, врізні елементи з різноманітними видами зашивки, автоматичне заокруглення кутів і т.п.)

  • більша кількість функцій для роботи з готовими векторними зображеннями не дуже хорошої якості для подальшої розробки вишивки. З’являється можливість автоматичного корегування недоліків векторного зображення.

Якщо ви розмірковуєте над придбанням програмного забезпечення Tajima Software Artist Plus, варто також розглянути рівень Maestro.


bottom of page