Project Description

Серія TFMX-IIC TYPE-2

Задовольнить виробництво невеликого об’єму різноманітного асортименту.

  • Модель: TFMX-IIC TYPE-2
  • Сфера застосування: вишивка на полотні, деталях крою, готових виробах, кепках, взутті
  • Кількість голів: від 2 до 8
  • Кількість кольорів (голок): 9, 12, 15
  • Поле вишивки: 450х360мм або 450×500мм
  • Максимальна швидкість: 1000 об/хв (стібків за хвилину)
  • Комплектація: бордюрна рама, п’яльця для вишивки на готових виробах, намотувач шпульок
  • Додаткові опції: Автоматична змазка, п’яльця для вишивки на кепках, кишенях, взутті та шкарпетках, позиційний маркер, пристрій для вишивання блискітками.
  • Габаритні розміри: в залежності від кількості голів та поля вишивки
  • Енергоспоживання: 420W

Опис

Зручна в користуванні, тиха в роботі

Впроваджено новітні технологічні розробки, що знижують шум при роботі машини, створюють комфортні умови праці для користувача.

Пам’ять машини

Стандартна пам’ять машини: 2,000,000 стібків, що дозволяє зберігати до 200 дизайнів вишивки.

Параметри пам’яті

Параметри стібків, координати дизайну, послідовність кольорів та багато іншого запам’ятовуються машиною одночасно з даними вишивки. Усі змінені та збереженні дані можна використовувати при повторному вишиванні, а також на інших машинах.

Збільшення/зменшення, Обертання

Ви можете зменшувати розмір вашого дизайну до 50% та збільшувати його до 200% з кроком в 1%, а також повертати вишивку на 360° з кроком в 1°.

Автоматичне повторення (розмноження)

Дизайн може бути автоматично повторений до 99 разів як по горизонталі, так і по вертикалі. Повторення можна запрограмувати як безперервний цикл.

Редагування дизайну

Коригуйте, вставляйте чи видаляйте Ваш дизайн, стібок за стібком.

Коригування вишивки гладдю

Зменшення або збільшення довжини стібка гладі по відношенню до дизайну.

Видалення дрібних стібків

Корисна функція, що дозволяє автоматично видаляти стібки з дизайну довжиною від 0.4 до 0.9 мм, що зменшує кількість обриву ниток та збільшує продуктивність роботи.

Переміщення по дизайну вперед/назад

Ця функція дозволяє переміщуватись всередині дизайну по стібках і кольорах, що практично унеможливлює брак в роботі, адже в будь-який момент можна перейти по дизайну вперед/назад та виправити недоліки.

Функція трасування

Перевірка контурів дизайну перед початком процесу вишивання та розташування цього дизайну в потрібному для оператора місці.

Повернення в початкову точку

Надає можливість переміщення рами (вручну чи автоматично) в початкову точку дизайну, навіть якщо кінцева точка дизайну відрізняється від початкової.

Продуктивність

Продуктивність виробництва була збільшена за рахунок вдосконалення механізмів та процесів, що в минулому спричинили сповільнення швидкості в роботі машини (обрізка ниток, зміна кольору, переміщення рами та ін.)

Автоматичний та ручний виїзд рами

Використовується при роботі з аплікацією, а також для зручності встановлення та заміни п’ялець на машині.

Автоматична обрізка верхньої і нижньої ниток

Автоматичне виконання обрізки верхньої та нижньої ниток за допомогою команд, заданих у програмі вишивки. Можливість обрізки на будь-якому етапі роботи.

Запобіжні заходи при аварійному вимкненні струму

Ви можете продовжити вишивати Ваш дизайн після того, як були ліквідовані проблеми зі струмом без ризику, що положення дизайну зміститься. Машина автоматично запам’ятовує координати та номер стібка, на якому було зупинено роботу.

Заводські опції

Автоматична Система Змащування

Змащування вишивальних голів та човників відбувається автоматично. Це дозволяє підвищити продуктивність праці та зменшити затрати часу на технічне обслуговування.

Пристрій для пришивання паєток  IV типу

Вишивка різноманітними паєтками: паєтки малого діаметру, паєтки великого діаметру, паєтки нестандартної форми та ексцентричні паєтки.

Подвійний Пристрій для Пришивання Паєток IІІ покоління

Можливість вишивання чотирма різними розмірами, формами та кольорами паєток на кожній вишивальній голові. Два типи паєток з однієї сторони вишивальної головки можна автоматично чергувати та пришивати на високій швидкості. Це наступне покоління пристроїв для пришивання паєток, яке дозволяє використовувати більше можливостей у ваших дизайнах та підвищує продуктивність праці. Пристрій можна встановлювати навіть на машини з малою відстанню між головками.

Позиційний Маркер

Вказує на місце проколу тканини голкою і підсвічується лазерним променем. Допомагає правильно виставити стартову позицію вишивки. Дозволяє перевірити позицію голок у будь-який момент.

Кепочні п’яльця

Вишивка по окружності кепки на 270°. Доступними є два типи кепочних п’ялець – дорослі та дитячі.

Циліндричні п’яльця

Вишивка на виробах циліндричної форми, таких як шкарпетки, рукавиці та рукави.

Бордюрна Рама

Найкраще рішення для вишивки на полотні.

TFMX-2C серія PDF каталог