Project Description

Серія TFMX-C

Завдяки можливостям та великій кількості додаткових пристроїв на цій машині Ви зможете вишити будь-що на будь-якому асортименті продукції!
Дана модель є ідеальною для «домашнього» бізнесу та невеликого виробництва.

  • Модель: TFMX-C
  • Сфера застосування: вишивка на полотні, деталях крою, готових виробах, кепках, взутті
  • Кількість голів: 1
  • Кількість кольорів (голок): 6, 9, 12, 15
  • Поле вишивки: 450х520мм
  • Максимальна швидкість: 1200 об/хв (стібків за хвилину)
  • Комплектація: стенд, бордюрна рама, п’яльця для вишивки на готових виробах, намотувач шпульок
  • Додаткові опції: П’яльця для вишивки на кепках, кишенях, взутті та шкарпетках, позиційний маркер, пристрій для вишивання блискітками.
  • Габаритні розміри: 1,270 x 1,185 x 900
  • Енергоспоживання: 260W

Опис

Технології

Функції

Зручна в користуванні, тиха в роботі

Впроваджено останні технологічні розробки, що знижують шум при роботі машини та створюють комфортні умови роботи для користувача.

Пам’ять машини

Стандартна пам’ять машини: 2,000 000 стібків, яка дозволяє зберігати до 200 дизайнів вишивки.

Параметри пам’яті

Параметри стібків, координати дизайну, послідовність кольорів та багато іншого запам’ятовуються машиною одночасно з даними вишивки. Усі змінені та збереженні дані можна використовувати при повторному вишиванні, а також на інших машинах.

Збільшення/Зменшення, Обертання

Ви можете зменшувати розмір вашого дизайну до 50% та збільшувати його на 200% з кроком в 1%, а також повертати вишивку на 360° з кроком в 1°.

Автоматичне повторення (розмноження)

Дизайн може бути автоматично повторений до 99-ти разів як по-горизонталі, так і по-вертикалі. Повторення можна запрограмувати як безперервний цикл.

Редагування дизайну

Коригуйте, вставляйте чи видаляйте Ваш дизайн, стібок за стібком.

Коригування вишивки гладдю

Зменшення або збільшення довжини стібка гладді відповідно до дизайну.

Видалення дрібних стібків

Дуже корисна функція, яка дозволяє автоматично видаляти стібки з дизайну довжиною від 0.4 до 0.9 мм, що зменшує кількість обриву ниток та збільшує продуктивність роботи.

Переміщення по дизайну вперед/назад

Ця функція дозволяє переміщатись в середині дизайну по стібках і кольорах, що практично унеможливлює брак у роботі, адже в будь-який момент можна перейти по дизайну вперед/назад та виправити недоліки.

Функція трасування

Перевірка габаритів дизайну перед початком процесу вишивання та розташування цього дизайну в потрібному для оператора місці.

Повернення в початкову точку

Надає можливість переміщення рами (вручну чи автоматично) в початкову точку дизайну, навіть якщо кінцева точка дизайну відрізняється від початкової.

Продуктивність

Продуктивність виробництва була збільшена за рахунок вдосконалення механізмів та процесів, що викликали сповільнення швидкості в роботі машини (обрізка ниток, зміна кольору, переміщення рами та ін.)

Автоматичний та ручний виїзд рами

Використовується при роботі з аплікацією, а також для зручності встановлення та зміни п’ялець на машині.

Автоматична обрізка верхньої і нижньої ниток

Автоматичне виконання обрізки верхньої та нижньої ниток за допомогою команд, заданих у програмі вишивки. Можливість обрізки на будь-якому етапі роботи.

Запобіжні заходи при аварійному вимкненні струму

Ви можете продовжити вишивати Ваш дизайн, після того як були ліквідовані проблеми зі струмом, без ризику, що положення дизайну зміститься. Машина автоматично запам’ятовує координати та номер стібка, на якому було зупинено роботу.

Заводські Опції

Пристрій для Пришивання Паєток IV покоління

Використовуйте велике різноманіття паєток у ваших дизайнах. Від великих до малих розмірів, різної форми, нециркулярні чи ексцентричні.

Подвійний Пристрій для Пришивання Паєток IІІ покоління

Можливість вишивання чотирма різними розмірами, формами та кольорами паєток на кожній вишивальній голові. Два типи паєток з однієї сторони вишивальної головки можна автоматично чергувати та пришивати на високій швидкості. Це наступне покоління пристроїв для пришивання паєток, яке дозволяє використовувати більше можливостей у ваших дизайнах та підвищує продуктивність праці. Пристрій можна навіть встановлювати  на машини з малою відстанню між головками.

Позиційний Маркер

Вказує на місце проколу тканини голкою, і підсвічується лазерним променем. Допомагає правильно виставити стартову позицію вишивки. Дозволяє перевірити позицію голок у будь-який момент.

Широкі Кепочні П’яльця

Вишивка по окружності кепки на 270°. Два типи кепочних п’ялець є доступними – дорослі та дитячі.

Циліндричні п’яльця

Вишивка на виробах циліндричної форми, таких як шкарпетки, рукавиці та рукави.

Бордюрна Рама

Найкраще рішення для вишивки на полотні.

П’яльця для вишивки на кишенях.

TFMX-C серія PDF каталог