Project Description

Не все золото, що блистить  

Металізовані нитки MADEIRA задовольняють найвимогливіші запити клієнтів щодо кольорової гами, товщини нитки та, звичайно ж, якості.

MADEIRA – експерт у вишивці та декоративному оздобленні, тому ми пропонуємо такий чудовий асортимент кольорів та товщини.

Вишивка металізованими нитками є складною, але розкішною, і тому потребує широкого асортименту ниток. MADEIRA пропонує рішення.

Металізовані нитки складніші в роботі, порівняно з віскозними чи поліестровими, і тому повинні бути досконалої якості для забезпечення належної роботи на обладнанні. MADEIRA гарантує таку якість.

Унікальна та всесвітньо відома MADEIRA пропонує 7 різних за товщиною та різновидністю ниток. Від найтоншої – до грубої №15, від гладкої – до фактурної текстури.

Металізовані нитки MADEIRA – це всі відтінки золотого, срібного та дорогоцінних металів, однотонні та багатобарвні, вишуканих відтінків!

Як і всі інші нитки MADEIRA , металізовані нитки можна використовувати для вишивання, а також для декоративних швів на будь-яких виробах – як для мереживної білизни та спортивного одягу, так і для джинсів, верхнього одягу, взуття та домашнього текстилю. З MADEIRA Ви будете впевнені в якості, асортименті та кінцевому використанні.