Project Description

Класика вічна!

Неможливо уявити високоякісну вишивку без класичного елементу, тобто без віскозної нитки.

MADEIRA CLASSIC відповідає всім потребам нитки такого типу. Нитки CLASSIC виготовляють лише з високоякісної сировини, що гарантує неперевершену міцність. Вони настільки витривалі, що 1200 стібків за хвилину – це не проблема. Тестування показує, що в середньому віскозні нитки CLASSIC проходять 400 000 стібків без жодного обриву і це є безпрецедентним показником у світі. Крім цього м’яка віскоза запобігає передчасному старінню голок і ножів для ниток.

Вишивальні нитки CLASSIC поєднують унікальний природній блиск та ефект шовку. Залежно від освітлення змінюються переливи шовкового блиску, але натуральна віскоза зберігає свій живий ефект у вишитому виробі.

MADEIRA CLASSIC пропонує величезну палітру кольорів та 4 види товщини. Більше 400 тонів стандартної товщини №40 чудово доповнені нитками інших товщин – №60, №30 і №12. Незвичайні тони омбре, мультиколор і астроколор доповнюють цей вибір.

CLASSIC №30 – товстіші за нитки CLASSIC №40 і чудово підходять для вишивки, де потрібно зменшити кількість стібків або ж коли потрібно досягнути особливих ефектів.

CLASSIC №60 – тонкі віскозні нитки, які ідеально підійдуть для вишивки монограм, написів ярликів, дрібних шрифтів емблем та інших філігранних і важких робіт. Часто CLASSIC №60 використовують для того, щоб чіткіше підкреслити деталі вишивки.

CLASSIC №12 –найтовстіші віскозні нитки. Відмінно підійдуть для вишивки контурів і для декоративних строчок. Також підходять для використання на оверлоку.